Ponedjeljak , Mart 27 2017
Home / Red vožnje autobusa iz Cazina – Autobusna stanica Cazin

Red vožnje autobusa iz Cazina – Autobusna stanica Cazin

Saznajte red vožnje iz Cazina prema željenom odredištu. Sve informacije sa autobusne stanice Cazin i od prevoznika možete vidjeti ispod. Red vožnje autobusa – autobusna linija – prijevoz gradski, međugradski i međunarodni: Cazin-Bihać, Cazin-Sarajevo, Cazin-München, Cazin-Salzburg. Provjerite kada ide autobus iz Cazina za Njemačku, Austriju, sve relacije koje polaze sa autobusne stanice i koje dolaze u Cazin saznajte u sadržaju ispod.

Ukoliko ste prevoznik i vaše ime nije na spisku reda vožnje a imate relacije iz Cazina, kontaktirajte nas na e-mail: krajina.urednik@gmail.com

Za ostale informacije na raspolaganju vam stoji Autobusna stanica Cazin, Ćuprija bb, tel: +387 37 514 318, radno vrijeme: 04:30 – 00:20

Međunarodni prevoz putnika

Prevoznik Evropa Tours Cazin | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Beč Ne vozi Ne vozi 10:30 10:30 Ne vozi Ne vozi 10:30
Cazin – Bregenz Ne vozi Ne vozi Ne vozi 09:30 Ne vozi Ne vozi 09:30
Cazin – Graz Ne vozi Ne vozi 10:30 10:30 Ne vozi Ne vozi 10:30
Cazin – Innsbruck Ne vozi Ne vozi Ne vozi 09:30 Ne vozi Ne vozi 09:30
Cazin – Zell am See – Worgl Ne vozi Ne vozi Ne vozi 09:30 Ne vozi Ne vozi 09:30
Cazin – Bludenz – Dornbirn – Feldkirch Ne vozi Ne vozi Ne vozi 09:30 Ne vozi Ne vozi 09:30
Beč – Cazin 17:00 Ne vozi Ne vozi 17:00 17:00 Ne vozi Ne vozi
Bregenz – Cazin Ne vozi 17:00 Ne vozi Ne vozi 17:00 Ne vozi Ne vozi
Graz – Cazin 19:30 Ne vozi Ne vozi 19:30 19:30 Ne vozi Ne vozi
Innsbruck – Cazin Ne vozi 19:00 Ne vozi Ne vozi 19:00 Ne vozi Ne vozi
Worgl – Zell am See – Cazin Ne vozi 21:00 Ne vozi Ne vozi 21:00 Ne vozi Ne vozi
Feldkirch – Dornbirn – Bludenz – Cazin Ne vozi 17:30 Ne vozi Ne vozi 17:30 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Kontakt: iz Austrije +43 664 4766028 ; +43 676 5909112 a iz Bosne na broj +387 61 197 121 | Posjeti Evropa Tours

Prevoznik Mix – Comerc | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Linz Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30
Cazin – Salzburg Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30
Cazin – Wels Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30
Cazin – Graz Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30
Linz – Cazin 19:30 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 19:30 Ne vozi Ne vozi
Salzburg – Cazin 19:30 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 19:30 Ne vozi Ne vozi
Wels – Cazin 20:00 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 20:00 Ne vozi Ne vozi
Graz – Cazin 23:00 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 23:00 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Kontakt: iz Austrije + 43 664 8658702 a iz Bosne na broj +387 66 158 481 i +387 37 220 546 | Mix – Comerc

Prevoznik Globtour | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Munchen(Dolazak 00:00)
Posebna linija
Ne vozi Ne vozi 12:30 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 12:30
Cazin – Munchen(Dolazak 00:15) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Augsburg(Dolazak 01:15) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Ulm(Dolazak 03:00) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Kirchheim Teck(Dolazak 03:45) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Stuttgart(Dolazak 04:30) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Karlsruhe(Dolazak 05:15) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Mannheim(Dolazak 06:15) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Frankfurt(Dolazak 07:30) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Koln(Dolazak 10:30) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Dusseldorf(Dolazak 11:20) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Duisburg(Dolazak 12:10) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Essen(Dolazak 12:45) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Dortmund(Dolazak 13:40) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Cazin – Ingolstadt(Dolazak 02:30) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Nurnberg(Dolazak 04:30) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Wurzburg(Dolazak 06:15) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Kassel(Dolazak 08:45) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Gottingen(Dolazak 09:45) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Hildesheim(Dolazak 11:00) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Hannover(Dolazak 11:30) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Hamburg(Dolazak 13:20) Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Berlin(Dolazak 10:00) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Kobenhavn(Dolazak 19:00) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Malmo(Dolazak 20:00) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Landskrona(Dolazak 21:00) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Helsingborg(Dolazak 21:30) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Halmstad(Dolazak 22:00) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Falkenberg(Dolazak 22:30) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Varberg(Dolazak 22:45) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Goteborg(Dolazak 23:30) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Uddevalla(Dolazak 00:15) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Sarpsborg(Dolazak 02:15) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Moss(Dolazak 02:45) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Oslo(Dolazak 03:45) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi
Cazin – Drammen(Dolazak 04:30) Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:30 Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Munchen – Cazin(Dolazak 06:00)
Posebna linija
18:00 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 18:00 Ne vozi Ne vozi
Dortmund – Cazin(Dolazak 07:20) 05:00 05:00 05:00 05:00 05:00 05:00 05:00
Bochum – Cazin(Dolazak 07:20) 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30 05:30
Essen – Cazin(Dolazak 07:20) 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00 06:00
Duisburg – Cazin(Dolazak 07:20) 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30 06:30
Dusseldorf – Cazin(Dolazak 07:20) 07:20 07:20 07:20 07:20 07:20 07:20 07:20
Koln – Cazin(Dolazak 07:20) 08:30 08:30 08:30 08:30 08:30 08:30 08:30
Frankfurt – Cazin(Dolazak 07:20) 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Mannheim – Cazin(Dolazak 07:20) 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15
Karlsruhe – Cazin(Dolazak 07:20) 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Pforzheim – Cazin(Dolazak 07:20) 14:05 14:05 14:05 14:05 14:05 14:05 14:05
Stuttgart – Cazin(Dolazak 07:20) 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30 15:30
Kircheim Teck – Cazin(Dolazak 07:20) 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00
Ulm – Cazin(Dolazak 07:20) 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Augsburg – Cazin(Dolazak 07:20) 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20 17:20
Munchen – Cazin(Dolazak 07:20) 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00 19:00
Hamburg – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 07:00 Ne vozi Ne vozi 07:00 Ne vozi Ne vozi
Hannover – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 08:50 Ne vozi Ne vozi 08:50 Ne vozi Ne vozi
Hildesheim – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 09:15 Ne vozi Ne vozi 09:15 Ne vozi Ne vozi
Gottingen – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 10:30 Ne vozi Ne vozi 10:30 Ne vozi Ne vozi
Kassel – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 11:30 Ne vozi Ne vozi 11:30 Ne vozi Ne vozi
Wurzburg – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 13:45 Ne vozi Ne vozi 13:45 Ne vozi Ne vozi
Nurnberg – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 16:15 Ne vozi Ne vozi 16:15 Ne vozi Ne vozi
Ingolstadt – Cazin(Dolazak 07:20) Ne vozi 17:15 Ne vozi Ne vozi 17:15 Ne vozi Ne vozi
Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Bihać – Dortmund Ne vozi 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Bihać – München Ne vozi Ne vozi 12:40 Ne vozi Ne vozi Ne vozi 12:40
Neum – Hamburg Ne vozi Ne vozi 14:45 Ne vozi Ne vozi 14:45 Ne vozi
Neum – Berlin Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 15:10 Ne vozi
Neum – Stocholm Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi Ne vozi 13:00 Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318 ili broj mobitela +387 63 791 355 | Globtour

Prevoznik Optima Tours GmbH | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
München – Cazin 00:00 00:00 Ne vozi 00:00 00:00 Ne vozi Ne vozi
Sanski Most – Cazin – München Ne vozi Ne vozi 12:12 12:12 Ne vozi Ne vozi 12:12

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Sonnen Busreisen GmbH | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Bihać – Karlsruhe – Oberhausen Ne vozi Ne vozi 13:15 Ne vozi Ne vozi 13:15 13:15
Oberhausen – Cazin – Bihać Ne vozi Ne vozi 00:00 Ne vozi 00:00 Ne vozi 00:00

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Kozel Ivan s.p. | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Ljubljana – Koper 16:30 16:30 16:30 16:30 Ne vozi Ne vozi 16:30
Koper – Ljubljana – Cazin 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Međugradski prevoz putnika

Prevoznik Abazović doo | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – V.Kladuša – Bužim 14:00;15:47 14:00;15:47 14:00;15:47 14:00;15:47 14:00;15:47 Ne vozi Ne vozi
Cazin – Bihać 08:15;12:02 08:15;12:02 08:15;12:02 08:15;12:02 08:15;12:02 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Atlas doo | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Ljubijankići 13:00;13:45 13:00;13:45 13:00;13:45 13:00;13:45 13:00;13:45 Ne vozi Ne vozi
Cazin – Gata – Bihać 06:45 06:45 06:45 06:45 06:45 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Centrotours Bužim doo | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Bihać 06:40;08:15;10:00 06:40;08:15;10:00 06:40;08:15;10:00 06:40;08:15;10:00 06:40;08:15;10:00 10:00 19:08
Cazin – V.Kladuša – Bužim 11:45;13:15;14:00 11:45;13:15;14:00 11:45;13:15;14:00 11:45;13:15;14:00 11:45;13:15;14:00 13:15 Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Centrotrans-Eurolines doo | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Sarajevo 23:50 23:50 23:50 23:50 Ne vozi Ne vozi 23:50
Cazin – Velika Kladuša 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 Ne vozi Ne vozi
Sarajevo – Cazin 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Kontakt: +387 33 213 100 | Centrotrans-Eurolines

Prevoznik Krupaturist doo | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Bihać 07:05 07:05 07:05 07:05 07:05 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Litvatrans-Banovići dd | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Tuzla 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20 09:20
Cazin – Velika Kladuša 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Mix – Comerc | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Sarajevo 23:35 23:35 23:35 23:35 Ne vozi Ne vozi 23:35
Cazin – V.Kladuša 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 Ne vozi Ne vozi
Sarajevo – Cazin 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 Ne vozi Ne vozi

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Kontakt: +387 66 158 481 i +387 37 220 546 | Mix – Comerc

Prevoznik Unatransport doo | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Velika Kladuša 06:40;09:30;
14:40;16:10;
19:57
06:40;09:30;
14:40;16:10;
19:57
06:40;09:30;
14:40;16:10;
19:57
06:40;09:30;
14:40;16:10;
19:57
06:40;09:30;
14:40;16:10;
19:57
06:40;09:30;
14:40;>16:10;
19:57
14:40;16:10
Cazin – Bihać 06:00;08:40;
12:50;17:00;
17:55
06:00;08:40;
12:50;17:00;
17:55
06:00;08:40;
12:50;17:00;
17:55
06:00;08:40;
12:50;17:00;
17:55
06:00;08:40;
12:50;17:00;
17:55
06:00;08:40;
12:50;17:00;
17:55
17:00;17:55
Bihać – Zagreb 06:10 06:10 06:10 06:10 06:10 06:10 06:10
Zagreb – Bihać 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Prevoznik Zemzem doo | Red vožnje autobusa

Relacija Ponedjeljak Utorak Srijeda Četvrtak Petak Subota Nedjelja
Cazin – Velika Kladuša 12:07;17:07 12:07;17:07 12:07;17:07 12:07;17:07 12:07;17:07 12:07;17:07 Ne vozi
Cazin – Bihać 07:18;13:18
14:48
07:18;13:18
14:48
07:18;13:18
14:48
07:18;13:18
14:48
07:18;13:18
14:48
07:18;13:18
14:48
07:18;13:18
14:48

*vrijeme izraženo u tabeli je polazak autobusa sa stanice
Za više inormacija kontakt Autobusna stanica Cazin | +387 37 514 318

Ukoliko smatrate da su informacije korisne nagradite nas sa jednim LIKE